سبد خرید
ساعت مد

مدرسه آموزش مد و فشن

کسب در آمد از طریق طراحی لباس

دنیای مد و فشن چه برای کسی که بدون سرمایه و چه برای کسی که با سرمایه اولیه وارد بازار کار میشه جا واسه شروع و پیشرفت داره.

نمایش ویدیو درباره کسب در آمد از طراحی لباس

درباره ی من

تینا حسینی نیک هستم.متولد ۱۳۷۲/۶/۳۱ ، کارشناسی طراحی لباس خوندم، ۹ سال سابقه کار در تولیدی مانتو (طراحی،تولید،مسئول خرید پارچه و مشاور خلاق) و ۴ سال سابقه تدریس در حوضه ی مد و فشن دارم. در حال حاضر با برگزاری کلاس های طراحی لباس به صورت مجازی در خدمت علاقه مندان مد و فشن هستم.

بازار کار طراحی لباس و کسب درآمد

شما در کنار یادگیری طراحی لباس به عنوان دانش و حرفه شخصی بسته به شاخه ای که می خواهید در آن فعالیت کنید نیاز به آشنایی با پارچه ها،شناخت و نیاز بازار،تجاربی که از کارآموزی به دست می آورید مطالعات خواهید داشت. که من در ویدئو مفصل در این مورد صحبت کردم. چند فرصت شغلی که می توانید در این حوضه داشته باشید طراحی برای تولید، انجام کارهای پروژه اعم از طراحی و تصویرسازی،تولید محتوا و مد نویسی، تدریس،تولید طرح ها و فروش در ایونت ها، گالری ها، اجاره ی رگال در مزون ها یا بوتیک ها و حتی صفحه های اجتماعی

دوره های آکادمی ساعت مد

  •  به عنوان پیش نیاز تمام دوره ها ترم ۱ به شما پکیج آناتومی اندام و چهره ارائه شده تا یک پیش زمینه قوی از شناخت تناسبات اندام، چهره و استاندارد سازی، بستری زیبا و اصولی برای نمایش ایده هایتان داشته باشید.
  • جهت تکمیل توانایی تصویرسازی و اجرای بسیار زیبا از لحاظ بصری ایده ها را به توانایی تصویرسازی انواع پارچه ها و شناخت تمام خصوصیت آن ها نیاز دارید که این مهارت در پکیج جنسیت سازی انواع پارچه ها به شما ارائه می گردد.
  • با آشنایی اصول و مبانی رنگ، ساختار رنگ ها و درک شناخت منبع آن ها و روانشناسی رنگ ها به ترکیب و چیدمان مناسبی برای پالت رنگی مجموعه ی طراحی های خود خواهید رسید. که در پکیج رنگ شناسی به صورت کامل به شما ارائه می گردد.